Україна, 20501, обл. Черкаська,
м. Катеринопіль, вул. Соборна, 31

ДМС Лорд (190)

Опис:

Гібрид кукурудзи ДМС Лорд використовується для вирощування на зерно практично в усіх грунтово-кліматичних зонах: від південного Степу до Полісся.

У північних регіонах гібрид можна вирощувати для виробництва силосу.

Зерно у гібрида ДМС Лорд кремнисто-зубоподібне. Завдяки підвищеної холодостійкості цей гібрид можна висівати в ранні терміни, коли температура грунту досягне + 8-9° С. При цьому вже в серпні отримують сухе зерно кукурудзи, що може бути передумовою використання його як попередника під озимі культури.

Гібрид скоростиглий, при дозріванні дуже швидко втрачає вологість. ДМС Лорд можна вирощувати при пізніх посівах. При таких умовах рослини не тільки формують сухе зерно, але й не знижують зернової продуктивності. За даними випробувань посів гібрида ДМС Лорд в період з 10 квітня по 10 травня не приводила до суттєвих змін врожайності, а вологість зерна не перевищувала 14%. І тільки при пізніх посівах в другій половині травня відбувалося різке зниження продуктивності і підвищення вологості зерна.

Гібрид може використовуватися при вирощуванні з використанням мінімізації ресурсозберігаючих технологій. При цьому потенціал продуктивності може досягати 8,5 т/га в Степу та 13,8 т/га в Поліссі.

 

Урожайність гібрида кукурудзи ДМС Лорд

За оптимальних умов водозабезпечення потенціал врожайності досягає показника 140 центнерів з гектара в регіонах Лісостепу.