Україна, 20501, обл. Черкаська,
м. Катеринопіль, вул. Соборна, 31

ФоліГрін Цинк Фосфіт

Опис:

Концентроване цинкове добриво з фосфором у фосфітній формі.

Склад, % об.:
Zn – 8,5; Р2О5 – 16,5; К2О – 16,5.

Особливості, переваги.
Забезпечує рослини цинком в доступній формі. Мікродобрива з фосфором у формі фосфітів швидко розчинні у воді та легко засвоюються рослинами. Висока рухливість фосфіт-іонів сприяє швидкому, ефективному та рівномірному розподілу фосфору в рослин.
Рухомість сполук цинку підвищується зі збільшенням вмісту гумусу і кислотності, а знижується – за наявності в ґрунті розчинних фосфатів, що і обумовлює комбінацію Цинку з Фосфором у фосфітній формі. Препарат дуже активно проявляє себе при понижених температурах (+3 – +10), особливо на Кукурудзі, у кореневій системі якої сильно сповільнюється рух фосфору з ґрунту при низьких температурах. Добриво забезпечує синтез ферменту карбогідрази, без якого неможливий повноцінний синтез ростових речовин (ауксинів та цитокінінів), покращує стійкість рослин до збудників грибкових захворювань та підвищує вміст запасних речовин в товарній частині врожаю. Завдяки високому вмісту фосфору у фосфітній формі стримується розвиток грибкових захворювань рослин, а цинк посилює цю дію.

Норма витрати препарату.
Позакореневе живлення – 1 л/га.

Норма витрати робочого розчину.
Звичайні оприскувачі – 200-300 л/га. Оприскувачі з дрібнодисперсним розпиленням – можливо знизити норму витрати робочого розчину до 50-150 л/га.

Можливо також виконувати авіаційну обробку.
Норма витрати при авіаобробці – 1,5 л/га на одну обробку, а витрата робочого розчину залежить від типу обладнання (перш за все – від типу форсунок) і може складати від 5 до 50 л/га.
Обприскування проводити зранку або ввечері.
Оптимальна температура повітря – 10-25 °С.
Швидкість вітру – до 5 м/с.

Пакування: 20 л, 5 л.