Україна, 20501, обл. Черкаська,
м. Катеринопіль, вул. Соборна, 31

ФоліГрін Mo+Co

Опис:

Композиція молібдену та кобальту в збалансованому співвідношенні.

Склад, % об.:
Мо – 5,0; Со – 0,5.

Особливості, переваги.
Повне забезпечення культур молібденом та кобальтом в доступній формі.
Композиція Мо та Со особливо ефективна при застосуванні на бобових, оскільки Молібден входить до складу ферменту нітрогеназа, який сприяє біологічній фіксації азоту атмосфери. Специфічна роль молібдену в процесі азотфіксації обумовлює покращення азотного живлення бобових культур, підвищує ефективність фосфорних та калійних добрив. При цьому поряд з ростом урожайності підвищується вміст білку.
Соя належить до культур, що є досить чутливими до внесення молібденових добрив. Молібден локалізується в молодих органах рослини. В кінці вегетації більша частина його зосереджується у достиглому насінні.
Значна кількість кобальту міститься в бобових, де він зосереджений у бульбочках, що пов’язано з особливою його роллю (поряд з молібденом) в процесах азотфіксації. Він підвищує інтенсивність засвоєння азоту з повітря, сприяє розмноженню бульбочкових бактерій, скороченню вегетаційного періоду, підвищує врожайність зерна сої.
Молібден менш рухомий в ґрунтах з кислою реакцією середовища, де він зв’язується обмінним алюмінієм.
Факторами, які підвищують його рухомість, є вапнування ґрунту і внесення фосфорних добрив. Це пов’язано зі зменшенням вмісту у ґрунті рухомого алюмінію і утворенням легкодоступних для рослин молібат-фосфорних іонів.

Норма витрати препарату.
Позакореневе живлення – 0,5 л/га.

Норма витрати робочого розчину.
Звичайні оприскувачі – 200-300 л/га. Оприскувачі з дрібнодисперсним розпиленням – можливо знизити норму витрати робочого розчину до 50-150 л/га.
Обприскування проводити зранку або ввечері.
Оптимальна температура повітря – 10-25 °С.
Швидкість вітру – до 5 м/с.

Пакування: 20 л, 5 л, 1 л.