Україна, 20501, обл. Черкаська,
м. Катеринопіль, вул. Соборна, 31

Нертус Цинк

Опис:

Висококонцентроване рідке цинкове добриво для підживлення сільськогосподарських культур в період вегетації. Легко засвоюється рослинами завдяки органічній формі

 

Препаративна форма: рідина

Тарна одиниця: каністра 10 л

Склад: цинк, 120 г/л (цинка гліцинат)

 

Механізм дії

Висока біологічна ефективність добрива пояснюється використанням у якості хелатирующие агента амінокислоти гліцин, яка є природним стимулятором росту. Гліцинат цинку відрізняється найменшим розміром молекул з усіх відомих хелатних комплексів. При попаданні на воскоподібні шар листя, що складається з жирних кислот з негативним зарядом, нейтральний заряд молекул дає можливість удобрення безперешкодно проникати всередину рослин.

Рекомендації щодо застосування

Мікродобриво Нертус Цинк застосовують профілактично, для поповнення нестачі цинку. Добриво вносять обприскуванням культурних рослин в період вегетації відповідно до регламенту застосування.

Норма витрати робочого розчину при внесенні за допомогою наземних обприскувачів, залежно від культури, становить від 70 до 1000 л / га. Під час внесення добрив необхідно забезпечити повне і рівномірне змочування всієї поверхні культурних рослин робочим розчином.

Не рекомендується вносити добриво під час туману і роси, це може призвести до стеканию робочого розчину з поверхні рослин і дещо знизити його ефективність.

Регламент застосування

Культура

Норма витрати препарату, л/га

Спосіб, час обробок, обмеження

Максимальна кратність обробок

Кукурудза

 

0,8 – 1,5

Фаза 3-5 листків

1

Фаза 6-11 листків

1

Зернові

 

0,8-1,5

Фаза кущіння

1

Фаза прапорцевий лист

1

Зернобобові

 

0,8 – 1,5

Фаза 3-5 трійчастого листя

1

Фаза бутонізації

1

Соняшник

 

0,8 – 1,5

Фаза 2-4 пари листя

1

Фаза 6-8 пар листя

1

Ріпак

 

0,8 – 1,5

Фаза 4-6 листків

1

Фаза бутонізації

1

Цукровий буряк

 

0,8 – 1,5

Фаза 4-6 листків

1

Фаза змикання листя в міжряддях

1

Плодово-ягідні

 

1,5 – 2,0

Перед цвітінням

1

Після цвітіння (зав’язь)

1

Овочеві

0,5 – 1,0

(при нестачі цинку з інтервалом не менше 2-х тижнів)

4

Сумісність з іншими препаратами

Добриво сумісно з більшістю пестицидів. Проте в кожному окремому випадку необхідно робити попередню перевірку компонентів бакової суміші на фізичну сумісність.

Приготування і норма витрати добрива, робочого розчину

Для приготування робочого розчину бак обприскувача заливають водою на 1/4-1/3 об’єму, вмикають режим змішування і додають необхідну кількість добрива, доливають бак обприскувача до повного об’єму при ввімкненому режимі змішування. При внесенні препарату режим змішування має бути включений для підтримки робочого розчину в однорідному стані.